OBSE OBSE


Viac o projekteREPORTY z podujatia OBSE

Informačná správa

REPORT z podujatia

Spoznaj OBSE

...Zaujímajú ťa súčasné témy o bezpečnosti? Máš záujem vedieť viac o konkrétnych riešeniach bezpečnostných konfliktov a rizík vo svete? Ak áno tak si na správnej adrese, pretože tí ponúkame jedinečnú príležitosť!

Nepremeškajte šancu stretnúť sa s poprednými expertmi a politikmi, ktorí reprezentujú Slovensko doma aj v zahraničí. Spoznaj OBSE! Projekt, ktorý ti prinesie nielen vedomosti o tejto strategicky dôležitej medzinárodnej organizácií, ale aj hlavné priority a aktivity Slovenskej republiky v rámci jej predsedníctva.Okrem toho ako účastníci budete mať možnosť aktívne komunikovať a nahliadnúť aj do pracovných záležitostí jednotlivých rečníkov.

Neváhaj preto a prihlás sa ešte dnes cez registračný formulár. Podujatie OBSE sa uskutoční v utorok 19. 11. 2019 v Aule FPVMV UMB od 10:00 V prípade úspešnej registrácie budeme každého záujemcu kontaktovať s bližšími informáciami a podrobným programom.

Registračný formulár

V prípade ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať na našej emailovej adrese alebo sledujte našu web stránku cesa.sk

cesa@umb.sk

Tento projekt sa uskutočňuje vďaka finančnej podpore Ministerstva zahraničných vecí a európskych záležitostí Slovenskej republiky.

YE´s YE´s
×